Вшановували воїнів - інтернаціоналістів
17.02.20

З кожним роком все далі і далі історія віддаляє нас від вогняних років афганської війни. Але час не підвладний викреслити з нашої пам’яті героїчні подвиги, приклади мужності і вірності військовому обов’язку, які продемонстрували тисячі відданих синів України.

Саме пам'ять про страшні події афганської війни збирає щороку в лютому воїнів-інтернаціоналістів нашого району в селищі. З гіркотою у душі й болем у серці кладуть цього дня учасники бойових дій квіти до підніжжя пам’ятного знаку загиблим воїнам-інтернаціоналістам та на могили своїх побратимів, вшановують їх пам'ять хвилиною мовчання.

Не порушуючи традицій, так і було цьогоріч. Сьогодні, 14 лютого, учасники бойових дій відвідали могили загиблих і померлих побратимів у населених пунктах району. Також у райцентрі за участі керівництва району та селища, воїнів-інтернаціоналістів, представників трудових колективів, ветеранських організацій та громадськості відбулося покладання квітів до пам’ятника загиблим в Афганістані.

У актовій залі районної ради усі охочі могли розглянути виставку, яку організували бібліотечні заклади відділу культури. Затим відбулися урочистості та концерт, підготовлений працівниками районного будинку культури.

Із побажаннями добра і здоров’я, мирного неба звернулися до присутніх голова районної ради Сергій П’яніщук, перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Савчук та голова Чечельницької районної організації Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Василь Вівчарук. 

Особлива подяка, низький уклін і шана - матері загиблого в Афганістані - Шарапанівській Ользі Іванівні.

За хоробрість і відвагу, високу громадянську відповідальність, чесне й сумлінне виконання військової присяги медаллю "Ветеранська доблесть. Афганістан" нагороджені всі воїни-інтернаціоналісти району. Грамотою обласної державної адміністрації та обласної Ради нагороджений О.Салата. За активну участь у громадському житті району, участь у патріотичному вихованні молоді,  з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 31-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан грамотами  райдержадміністрації та районної ради відзначено Бурлаку С.Л, Муляра М.Я., Роздобудька А.І., Рузя В.М.

 

123