Вшанували пам'ять загиблих покладанням квітів
11.10.19

Сьогодні небайдужі чечельничани зібралися, щоб вшанувати пам'ять військовослужбовців і учасників добровольчих формувань, увічнити їх героїзм покладанням квітів до могил загиблих.

Серед полеглих солдатів і офіцерів неоголошеного російсько-українського конфлікту 6 наших земляків, імена яких занесені до книги вічності. Іще четверо померли після повернення із зони бойових дій.

Учасниками заходу стали батьки та рідні загиблих воїнів АТО/ООС, учасники антитерористичної операції та ООС,  представники колективів, громадських організацій, мешканці району.

У церемонії покладання квітів взяли участь керівники району та селища: голова районної державної адміністрації Сергій Пустовий, голова районної ради Сергій П‘яніщук, селищний голова Світлана Палісіка.