Вшанували жертв Другої світової війни
24.06.19

22 червня український народ вшановав світлу пам'ять мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна. Цей день для нас наповнений трагічними спогадами і болем. Найкривавіша в історії світу війна принесла українцям незліченні жертви і страждання, смерть та руйнування. Гірка доля не оминула жодну українську родину, війна забрала життя кожного п’ятого українця.

На знак вшанування світлої пам’яті всіх загиблих у смертельному полум’ї Другої світової війни співвітчизників, керівники району, представники ветеранської організації, громадськість напередодні поклали квіти до пам’ятника полеглим на фронтах Другої світової війни землякам, пам’ятного знаку воїнам-визволителям Чечельницького району та схилили голови у скорботній хвилині мовчання.