Вулична акція

Вулична акція «Зупинимо туберкульоз в Україні».

Чечельницьким районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді постійно ведеться  інформаційно-просвітницька робота серед населення щодо профілактики соціально-небезпечних хвороб. 24 березня в працівники районного ЦСССДМ та волонтери до Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом провели у центрі Чечельника вуличну акцію «Зупинимо туберкульоз в Україні».
Головна мета акції – приверненути увагу громадськості до проблем поширення захворювання на туберкульоз та інформувати населення щодо шляхів поширення збудника хвороби, прояв захворювання, медичних закладів, які займаються лікуванням цієї небезпечної хвороби.
Працівники районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді роздавали інформаційні буклети перехожим на вулиці та акцентували їхню увагу на необхідності ведення здорового способу життя, проходження рентгенологічного дослідження з метою попередження захворюваності на туберкульоз.