Як діяти при надзвичайних ситуаціях
20.12.18

З метою підвищення  рівня   знань  цивільного  населення  щодо правил  поведінки  у  надзвичайних  ситуаціях сектор  цивільного  захисту  райдержадміністрації  спільно  з  районним сектором ДСНС проводить інформаційно – роз’яснювальну  роботу  у  громадах  рйону. Фахівці служб  відвідують громадські  місця, заклади  торгівлі, соціальної  сфери. Під  час  спілкування з  громадянами  до   них  доводиться  інформація як  діяти при   сигналі   цивільного  захисту  «Увага всім», порядок  здійснення  евакуаційних  заходів та  порядок  укриття  населення  у  захисних  спорудах.

17 грудня у  Вербській  школі проведено  тренування  з  дітьми  щодо  дій  з укриття  населення  при  загрозі  виникнення надзвичайних  ситуацій.

Так  за  умовним  сигналом було  проведено  терміновий  збір  учнів  школи. Перед присутніми  виступив фахівець   районного  сектору ДСНС України у Вінницькій області  Володимир  Мураховський, який розповів  про порядок дій  при  отриманні сигналів цивільного  захисту. Завідувач сектором  цивільного захисту  райдержадміністрації Олег Шестаківський доповів  про  порядок  укриття  у  захисних  спорудах.  Директор  школи  Анатолій  Зварищук наголосив  на  необхідності  вивчення  основ  життєдіяльності, особливо у   тнперішній  час та  дав  дітям  свої  поради.

Така   робота  буде  проводитись  і  надалі.