Як стати патронатними вихователями
15.03.17

Законом України від 26.01.2016 року №936 –VІІ « Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення соціального захисту дітей та підтримки сімей з дітьми» запроваджено нову форму сімейного виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування – сім’я патронатного вихователя.
  Якщо ви сім’я чи повнолітня особа, що маєте громадянство України, маєте позитивний досвід виховання власних дітей та проживаєте в Чечельницькому районі та смт. Чечельник на спільній ( власній чи орендованій) житловій площі, маєте вищу освіту й не байдужі до долі дітей, які залишились без батьківського піклування, звертайтесь за інформацією, як тимчасово підтримати дитину в складних життєвих обставинах на платній основі.
   За детальною інформацією звертайтесь в Чечельницьку службу у справах дітей за адресою: смт. Чечельник, вул. Героїв Майдану, 35; тел.. 2-21-79.
  Підтримайте дитину, яка тимчасово з різних причин не може проживати у рідній сім’ї.