Якому бізнесу дозволено працювати з 11 травня
09.05.20

Уряд оприлюднив текст своєї постанови від 04.05.2020 р. № 343, якою з 11 травня 2020 р. встановлюються послаблення карантинних обмежень для бізнесу та звичайних людей.

Зокрема, буде дозволена робота перукарень, літніх майданчиків закладів громадського харчування, магазинів, відвідування парків. Зможуть працювати і підприємства галузі засобів масової інформації , зокрема точки продажу преси, друкарні, редакції тощо.

На Урядовому порталі опублікували інфографіку із зазначенням того, що дозволено з 11 травня, а що заборонено.

Детальніше про послаблення, зроблене для закладів ресторанного господарства (громадського харчування), читайте в повідомленні.

Водночас зважайте: це все стане можливим за умови дотримання протиепідемічних заходів.

Безпосередньо урядова постанова від 04.05.2020 р. № 343 не конкретизує, про які саме заходи йдеться. З іншого боку, оновлений п. 2-2 Постанови № 211 зобов'язав головного санітарного лікаря розробити та затвердити протиепідемічні заходи не лише для агропромислових ринків, а й загалом для підприємств, установ та організацій. Власне, раніше проект відповідних заходів вже був обнародуваний розпорядженням цього посадовця від 04.05.2020 р. № 31.