Ясний Великдень на землі
14.04.17

Великдень - Велике християнське свято. З тих часів, коли Україна - Русь прийняла християнство, обряд викликання весни став розпочинатися з Великодня. Незважаючи на те, що напередодні Великодня розіп’яли Христа, свято це сповнене радістю, бо Христос воскрес. З цим світлим святом пов’язані певні звичаї, які передаються з покоління в покоління і яких людство дотримується століттями.

Бібліотеки    провели заходи    під назвою "Паска Христова - дар нового життя". Презентовано книжкові виставки: "Христос воскрес! - в центральній бібліотеці та "Йде Великдень по землі" - в бібліотеці для дітей.  Майстер-клас з написання  писанок  провела  Анастасія  Монастирська, бібліотекар  ЦРБ.

Нехай Ваші душі будуть багаті на добро, як святковий стіл, чисті як Великодній рушник і веселі, як українські писанки. Хай малинові дзвони Великодня принесуть у Вашу оселю радість, віру, надію і любов.

Христос Воскрес!