З 30 травня по 3 червня працювали англомовні загони
06.06.16

З початком літніх канікул при КЗ "Чечельницька СЗШ І-ІІІ ст. №1" розпочали роботу пришкільні літні мовні загони. 

Цьогоріч відпочинкова зміна була особлива, адже в рамках пришкільних таборів діяли мовні загони. Відповідно до Указу Президента України від 16 листопада 2015 року № 641/2015 «Про оголошення 2016 року Роком англійської мови в Україні» вивчення англійської мови є одним із пріоритетів розвитку, саме тому в нашому районі запроваджено відкриття  мовних загонів, покликаних підвищити рівень володіння іноземною мовою учнів загальноосвітніх навчальних закладів, зацікавити дітей, сприяти самостійній підготовці учнів удома, започаткувати моду на вивчення іноземних мов в Україні, привернути увагу суспільства до цієї теми.

         Особливу увагу було приділено питанню збереження життя та здоров'я школярів, попередженню дитячого травматизму та нещасних випадків. Для цього здійснено заходи щодо забезпечення санітарно-гігієнічних норм у відповідності з вимогами чинного законодавства.


   Основна мета роботи загонів - зацікавити учнів вивчення іноземних мов, допомогти подолати психологічний та мовний бар'єри, саме тому організатори підібрали завдання розважального та розвивального характеру: презентації,  ігри, пісні, танці, екскурсії.