З Днем Перемоги!
06.05.16

Дорогі ветерани Великої Перемоги!

Шановні чечельниччани!

71 рік тому наш народ, разом з іншими народами антигітлерівської коаліції, виборов перемогу над фашистськими загарбниками у Другій світовій війні.

         Відповідно до Указу Президента України Петра Порошенка, українці разом із народами всього світу відзначають 8-го травня День пам’яті та примирення. Адже саме в цей день актом про беззастережну капітуляцію Німеччини було проголошено припинення вогню. А 9 травня – ми відзначаємо світлий День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

         Сьогодні ми знову повертаємося до незабутнього травня 1945 року аби з глибокою повагою згадати загиблих воїнів та партизанів, борців проти нацизму, жертв війни та окупації, жертв військових злочинів, депортацій та злочинів проти людяності.

         Пам’ять про ту війну залишається з нами, як високий зразок мужності, сили духу, самопожертви, тяжкої ратної праці і водночас  - вічної скорботи за тими, хто віддав життя за свободу Вітчизни.

Два останніх роки, змінили кожного з нас, бо народилася нація, здатна захищати себе і свою Батьківщину. Адже загроза прийшла звідти, звідки її ніхто не чекав. Агресивні дії проти нас розв’язали представники народу, якого ми споконвіку вважали братнім, разом із яким здобували Велику Перемогу.

         Наші захисники - учасники антитерористичної операції на сході України - виховані на прикладах мужності й стійкості наших ветеранів та мають такий же незламний бойовий дух. Вони, як їх діди та прадіди 71 рік тому, захищають свою землю та весь світ від новітньої орди.

         Сучасна Україна схиляється у доземному поклоні перед нині живими, усіма тими, хто проніс через лихоліття війни любов до рідної землі й бажання бачити її заможною та квітучою. Ми вдячні кожному учаснику АТО, котрий продовжує традиції ветеранів війни та захищає незалежність, суверенітет та цілісність України.

         Дорогі ветерани та учасники бойових дій! Бажаємо всім вам міцного здоров’я, довголіття, бадьорості та віри у світле майбутнє нашої країни, а  головне, - миру та злагоди у нашій державі!

         ПАМ’ЯТАЄМО! ПЕРЕМАГАЄМО!

 

Голова                                                       Голова

райдержадміністрації С.Пустовий            районної ради С.П’яніщук

123