З робочим візитом Чечельницький район відвідав народний депутат України

23 січня 2015 р. у Чечельницькому районі побував народний депутат України Юрій Македон, який отримав більшість голосів виборців у надзвичайно складних перегонах у 16 окрузі восени 2014 року. Народний депутат зустрівся із виборцями найбільших населених пунктів : сіл Вербка, Демівка, Ольгопіль та смт. Чечельник. Він прозвітував про виконання своєї передвиборчої програми, дав відповіді на численні запитання стосовно роботи Верховної Ради, ситуації в країні.
На зустрічі із депутатом в актовій залі адмінбудинку були присутні також  голова райдержадміністрації С. Пустовий, голова районної ради С. Шепітко,  представники управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району, громадськість, ЗМІ. Юрій Македон повідомив про відкриття громадської приймальні в приміщенні дитячої музичної школи. Після тривалої зустрічі із виборцями Чечельника  народний депутат України провів свій перший прийом. У поїздці по району Юрія Македона супроводжував його помічник В. Березовський.