З турботою про природу
19.10.16

19 жовтня 2016 року за сприяння Чечельницької районної ради НПП "Кармелюкове Поділля" було проведено виїзний семінар-практикум   на території  Еколого-просвітницького центру Дохнянського лісництвана тему "Участь учнівського самоврядування  у вирішенні екологічних проблем територіальних громад" . В заході взяли участь працівники Національного парку, учні та вчителі загальноосвітніх закладів району. В ході семінару було проведено екскурсію Еколого-просвітницьким центром. Учасники семінару ознайомились із роботою Парку по збереженню довкілля,запслухали повідомлення про Всесвітній день охорони місць існування. З Програмою збереження та охорони навколишнього природного середовища в Чечельницькому районі на 2015-2020 роки ,затвердженої рішенням 25 сесії районної ради 6 скликання від 23.04.2015 року № 336 присутніх ознайомила керуючий справами виконавчого апарату  районної ради Г.М.Лисенко. Відбулось також практичне заняття по розробці екологічного паспорту територіальної громади.