З Великоднем!
29.04.16

Дорогі жителі Чечельницького району!

Щиросердечно вітаємо вас зі світлим святом Воскресіння Господнього!

Величне свято Великодня спонукає кожного з нас ще раз замислитись над вічними цінностями християнської моралі, дає нам добру нагоду наповнити свої серця любов’ю і добротою, зміцнює кожного з нас духовно.

З настанням цих світлих днів пробуджується не тільки земля, а й усі людські надії й сподівання на добру долю.

Тож направмо наші спільні молитви на добрі справи, світлі помисли про закінчення війни і утвердження миру, відродження української нації та ствердження Української Держави!

Нехай у той радісний час, коли над землею лунає Великодній передзвін, у ваших душах оселяться затишок і мир, а безмежна Господня Любов світлим гостем завітає у кожну оселю!

Щиро бажаємо, щоб із Великоднім вітанням «Христос Воскрес!» життя кожного з вас ставало чистим, як Святий Благодатний вогонь, щедрим, як запашна Великодня паска та яскравим, як українська писанка!

Бажаємо всім вам міцного здоров’я, добра, радості, благополуччя, миру і душевного спокою!

Христос воскрес! Воістину Воскрес!

Голова                                                            Голова

Райдержадміністрації С.Пустовий            районної ради С.П’яніщук