З відкритим серцем до кожної дитини
01.02.17

За інформацією сектору молоді  і спорту райдержадміністрації сьогодні у районі проживає 237 багатодітних сім’ї, де виховуються 801 дитина.

Протягом 2016 року видано 58 посвідчень «Дитина з багатодітної сім’ї» та 25 посвідчень «Батьки багатодітної сім’ї».

В квітні 2016 року проведено районну благодійну акцію «Серце до серця».   30 волонтерів зібрали 12тис.702 грн.  Кошти були перераховані на благодійний фонд для допомоги хворим дітям.

У травні проведено районне свято, присвячене Дню Матері та Міжнародному дню сім’ї, на якому двом багатодітним матерям присвоєно почесне звання України  «Мати-героїня». 25 дітей прийняли участь в обласному святі «Ми – одна сім’я! Ми – одна родина!».

Сектором проведено благодійну акцію «З відкритим серцем до кожної дитини» для дітей з багатодітних сімей, в яких виховується 5 і більше дітей до Дня Святого Миколая та до новорічних свят. 30 дітей пільгових категорій взяли участь в обласному святі новорічної ялинки 26 грудня 2016 року.

З метою організації змістовного дозвілля та відпочинку дітей проведено оздоровчу кампанія 2016 року. Через систему «Прозоро» закуплено 104  путівки на суму 293,3 тис.грн. Протягом року оздоровлено 199 дітей, в т.ч.:

- 18 дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування

-  36 дітей із сімей батьки яких беруть участь в АТО

-  16 дітей-інвалідів;

- 36 дітей з багатодітних малозабезпечених сімей;

- 28 обдаровані та талановиті діти;

- 43 дітей, які перебувають на диспансерному обліку;

- 1 дитина з  тимчасово переселеної сім’ї;

- 19 дітей працівників агропромислового комплексу та соціальної сфери села.

Протягом 2016 року було організовано проведення спортивних заходів:

-  обласний турнір з рукопашного бою серед юніорів;

-  чемпіонат району з фут залу;

-  кубок з волейболу пам’яті Цвігуна С.К., с. Стратіївка;

-  турнір з  волейболу приуроченого Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав ;

- спартакіади допризовної молоді;

- волейбольний турнір пам’яті вчителя фізкультури Стрільчука М.І., с.Вербка;

-  волейбольний турнір в честь героя Соціалістичної праці Щербатого І.М. с.Ольгопіль;

- спортивні ігри школярів  серед учнів ЗОШ  (настільний теніс, баскетбол, волейбол, кульової стрільби);

-  кубок з футболу приуроченого Дню Перемоги;

- районний  етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-спортивної патріотичної гри «Сокіл» («Джура»);

- спортивні змагання до Дня молоді;

- районний кубок з футболу до Дня незалежності України;

- спортивні змагання в програмі проведення Олімпійського тижня та Олімпійського уроку;

- спортивні змагання до Дня фізичної культури і спорту.

Районна команда взяла участь у:

- відкритій першості Бершадського району з шашок -64;

- обласному турнірі з волейболу присвяченому пам’яті Олімпійської чемпіонки Ю.Рибчинської;

- обласному турнірі з рукопашного бою серед юнаків, юніорів та дівчат смт.Крижопіль;

- чемпіонаті України з рукопашного бою серед дорослих (м.Чернівці);

- чемпіонаті області з рукопашного бою серед юнаків, юніорів та дівчат;

- чемпіонат області з волейболу (аматорська ліга).

На виконання даних заходів з місцевого бюджету виділено 60 000 грн., в ч.: на роботу за напрямком «Сім’я та молодь» -  30 000 грн. ; на спортивні заходи – 30 000 грн.