З Вінниччини - східним регіонам України

Продовжується постачання продовольства та гуманітарної допомоги східним регіонам України. З Вінниччини східним регіонам України в якості гуманітарної допомоги надійшло 42,3 тонни продовольства. Це найбільший показник в Україні.
Про це повідомили в прес-службі Міністерства аграрної політики та продовольства України. Так, станом на 16 липня 2014 р. за підтримки облдержадміністрацій (тринадцять регіонів) направлено постраждалим жителям Донбасу 210,5 тонни допомоги продуктами харчування та до 18 тонн гуманітарної допомоги (постільна білизна, одежа, засоби гігієни та інше), підприємствами та підприємцями Тернопільської області зібрано кошти в сумі 1,112 млн. гривень.

Допомога надходила безпосередньо, які від потужних сільськогосподарських та переробних підприємств, так і від фермерських, а також населення і селищних рад.

Зокрема:

- Вінницька область – 42,3 тонни (борошно, картопля, овочі, консерви, чай, кава, цукор, мінеральна вода та інше);

- Волинська область – 17,869 тонни (картопля, овочі, крупи, цукор, макаронні вироби, консерви, горох, крупи, домашня консервація, засоби гігієни та інше);

- Дніпропетровська область – 2,61 тонни (цукор, масло вершкове, сир, печиво, хлібобулочні вироби);

- Житомирська область – 40,6 тонни продовольства (цукор, олія, вода, крупи, макаронні вироби, картопля, овочі, борошно, мед, консерви, кава, чай, рибні та м’ясні консерви та інше) та18 тонн гуманітарної допомоги (засоби гігієни, постільна білизна та інше);

- Львівська область – 5,86 тонни (картопля та овочі);

- Миколаївська область – 6,736 тонни (цукор, борошно, круп’яні та макаронні вироби, соки та консервація, масло вершкове, сири, згущене молоко);

- Полтавська область – 6,65 тонни (борошно, олія, сири тверді та плавлені, масло вершкове);

- Сумська область – 30,654 тонни (картопля, овочі, крупи, борошно та інше);

- Рівненська область – 4,2 тонни (картопля, овочі, борошно, м’ясні консерви, хліб, мінеральна вода та інше);

- Хмельницька область – 18 тонн (овочі, цукор, круп’яні вироби, м’ясні консерви, олія);

- Харківська область – 29,55 тонни (молоко, картопля, овочі, олія соняшникова, хліб, вода питна, крупи, цукор та інше);

- Чернівецька область – 3,0 тонни (борошно);

- Черкаська область – 2,43 тонни (цукор, круп’яні вироби, олія, печиво та цукерки, сир твердий «Вершковий» та інше), 1110 упаковок води та крім того мило і туалетний папір.

Ще збирається та готується бути до відправки допомога від Дніпропетровської, Київської, Тернопільської (орієнтовно 7 тонн), Херсонської областей та інших областей.