За забралом вічності
18.04.16

В центральній районній бібліотеці відбулася   презентація книжкової виставки "За забралом  вічності",  на якій Валентина Колійчук, бібліограф-краєзнавець  представила історичні твори письменника, про які  цікаво і захоплюючи  розповіла та представила. Відомо, що експозиція, подарованих Богданом  Івановичем книг,  захоплює все більше читачів бібліотеки. Жителі  Чечельниччини попали під вплив краси й сили художнього слова, великої ерудованості Богдана Сушинського.
Книжкову  виставку  супроводжував  бібліографічний  огляд  літератури  "Польський пілот із Кодими".
Виставка презентована напередодні 70-річного  ювілею  письменника,  тому всі поціновувачі  творчості побажали авторові здоров'я, творчої наснаги і подальших літературних здобутків.
За громадську та творчу діяльність було присвоєно нагороди: Заслужений журналіст України, лауреат обласної комсомольської премiї iм. Е.Багрицькогого, лауреат міжнародних премій ім. О.Дюма, лауреат ім. І.Мазепи, лауреат премій ім. І.Буніна, лауреат м. М. Трублаїні, лауреат Аркадійської літературної премії, відзначений Американським Біографічним інститутом - Золотою Американською Медаллю Честі,  Націо-нальною Спілкою письменників України - "Медаллю Степена Олійника. За благодійництво",  премією ім. Аверіна (журнал "Прапор") - за публіцистику, Всеукраїнською премією "Гілка золотого каштану". Є одним із засновників першого в Україні Міжнародного лицарського Ордену Архистратига Михаїла, членом Магістрату та Капітулу цього Ордену, лицарсько-церковна медаль св. Амброзі, Міжнародна літературна премія Українського козацтва "Лицарське перо, нагороджений Хрестом Дружби германського лицарського Ордену Святого Костянтина. Академік Богдан Сушинський визнаний Людиною року-2010, за міжнародним всесвітнім рейтингом, у Всеукраїнському проекті "Золотий фонд нації" опубліковано творчу біографію з перекладом на англійську. На презентації проекту відзначений найвищою нагородою "Золота муза".
Богдан Іванович Сушинський є членом : Національної спілки письменників України (НСПУ), Національної Спілки журналістів, Одеська організація Спілки письменників, Національної Ради Конгресу української інтелігенції, Віце-президент української Асоціації письменників, президент Аркадійського літературного клубу та головний редактор альманаху "Аркадійський клуб", Академік міжнародної Академії наук, освіти, промисловості та мистецтв (при ЮНЕСКО, США), член Магістрату та Капітулу Міжнародного лицарського Ордену Архистратига Михайла.
Чечельницька районна бібліотека для дорослих пропонує Вам книги Богдана Сушинського. Завітайте  до нас і  ознайомитеся  з  ними.