Задля збереження тваринного світу
12.04.16

Законом України від 09.04.2015 р. №322- VІІІ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів  України      щодо о хорони    тваринного         світу» встановлено, що у період масового    розмноження      диких         тварин,      з  1 квітня до 15 червня,         забороняється проведення робіт та заходів, які  є джерелом       підвищеного  шуму та неспокою (пальба, проведення вибухових робіт, феєрверків, санітарних рубок лісу, використання моторних маломірних суден, проведення    ралі та

інших змагань на транспортних засобах).

Під час розгляду питання забезпечення виконання цієї норми закону на круглому столі 22 березня 2016 року у Комітеті Верховної Ради України з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи було вирішено, що для цього необхідно розробити відповідний план дій та прийняти необхідні рішення центральних га місцевих органів виконавчої влади.

З цією метою 29.03.2016 Мінприроди було проведено, .нараду за участю заінтересованих центральних органів виконавчої влади та відповідних громадських організацій на якій, зокрема, наголошено на виконанні зазначеної норми закону всіма суб'єктами.

У зв’язку з цим, звертаємо увагу на необхідність неухильного виконання вимог частини п’ятої статті 39 Закону України «Про тваринний сніг» підприємствами, установами, організаціями і громадянами при здійсненні будь-якої діяльності, що впливає або може вплинути на стан тваринного світу.