Загальну заборгованість із виплати заробітної плати зменшено майже на третину

За інформацією департаменту соціальної політики обласної державної адміністрації, сума заборгованості із заробітної плати станом на 1 січня 2014 року становить понад 9 млн.грн.

Спільними зусиллями органів виконавчої влади і місцевого самоврядування у 2013 році вдалося досягти позитивної динаміки зменшення заборгованості із виплати заробітної плати.

Загальну заборгованість із виплати заробітної плати протягом року зменшено майже на третину або більше як на 4 млн. грн.

24 адміністративно-територіальних одиниць області повністю погасили зазначену заборгованість на економічно-активних підприємствах.

13 районів області, а саме: Бершадський, Іллінецький, Гайсинський, Крижопільський, Мурованокуриловецький, Немирівський, Оратівський, Піщанський, Томашпільський, Тиврівський, Чернівецький, Хмільницький та Ямпільський розрахувались з боргами повністю, включаючи банкрутів.

Зменшилась і загальна кількість суб’єктів господарювання, що не забезпечують своєчасну виплату заробітної плати.

На 1 січня 2014 року їх кількість становила 52 одиниць, що на 17одиниць менше ніж на відповідну дату 2013 року.

Повністю розрахувались з працівниками Центральний клінічний військовий санаторій «Хмільник» (м.Хмільник), ВАТ «Могилев-Подільський машинобудівний завод ім..Кірова» (м.Мог-Подільський), СТОВ «Прогрес»(Немирівський район), ТОВ «Автофорум»,ТОВ «Віндор», ТОВ «Інтерлауд» (м.Вінниця) та ряд інших економічно активних підприємств

Повністю розрахувались з боргами по заробітній платі спиртові заводи області.