Захисники України - наші земляки
03.10.16

Сьогодні відбулися урочисті проводи  новобранців до Збройних Сил України. Це:

1.Ставничук Олександр Сергійович житель села Любомирка

2.Чайка Іван Олександрович  житель села Стратіївка

3. Онищук Василь Олександрович   житель села Вербка

4. Гута Дмитро Петрович  житель селища Чечельник

5. Білявський Дмитро Юрійович житель села Каташин

З вітальним словом виступив голова райдержадміністрації С.Пустовий. Він зазначив, що боронити Батьківщину – це обов’язок кожного чоловіка і побажав всім присутнім миру, добра і здоров’я.

Затим, тимчасово виконуючий обов’язки військового комісара Чечельницького військового комісаріату майор В.Руцький вручив майбутнім захисникам повістки. Каташинський сільський голова М. Савченко побажав хлопцям вірно служити Україні та вернутися додому живими і неушкодженими.

Перед призовниками виступила мати Білявська Алла Олександрівна й вручила хліб зі словами: «Цей хліб  спечений  з  пшениці,  вирощеної  на Чечельницькій  землі.  Хай  його смак  запам’ятається  вам. Любіть   свою  землю,  з  честю  захищайте   її  і  будьте   вірними  їй». Матері, за давнім українським звичаєм, перев’язали своїх синів хустинами та на щасливу солдатську дорогу батьки простелили   їм  український рушник.

Для новобранців аматори району підготували невеликий концерт.