Заходи до Міжнародного олімпійського дня

Щорічно 23 червня проходить святкування Міжнародного Олімпійського дня, до цього дня влаштовують різні спортивні змагання. Олімпійський рух має своїми цілями виховувати молодь за допомогою спорту в дусі кращого взаєморозуміння й дружби, сприяючи, таким чином, створенню кращого й більше спокійного миру.
24 червня  2013 року  на стадіоні селища Чечельник відбувся турнір з футболу серед дітей  2001 року народження.
В змаганнях прийняли участь команди міста Балта, Бершадського та Чечельницького районів.
В зв’язку з недостатньою кількістю гравців даного віку організатори змагань дозволили командам міста Балта та Бершадського районів дозволити грати старшим за віком гравцям, що в загальному результаті і вирішило долю переможців турніру.
 Перше місце в турнірі вибороли футболісти міста Балта, друге Бершадського району третє Чечельницького.
Кращим гравцям турніру з кожної  команди було вручено сувеніри, в нашій команді кращим був  Пустовий Андрій.
Командам було вручено грамоти та кубок.