Запрошуємо на День селища
27.09.16

Селищна рада знову відновлює святкування Дня народження селища, яке на жаль довгі роки не відзначалось.

Свято відбудеться на центральній площі селища з участю місцевих творчих ансамблів, виконавців та запрошених артистів.

Також оголошуємо селищний конкурс на звання «Кращий двір селища», «Гостинна вулиця». Під час проведення свята буде проводитись розіграш  лотереї, відзначення усіх причетних до цього Дня, а саме – 30 вересня.

Закликаємо активних і небайдужих людей, хто любить свій рідний Чечельник і хоче, аби селище гідно відзначило свій день народження, прийняти участь у даному дійстві. Це можуть бути виставки, майстер-класи, вуличні виступи та інші цікавинки.

Маємо надію, що до святкування активно долучиться молодь нашого Чечельника; і не тільки на сторінках соціальних мереж, а реальними діями, як-то організація «суботника», чи акції, наприклад, «Люби Чечельник, як рідний дім, та не сміти у нім!» - допоможе куточку нашої батьківщини стати ще трішечки кращим.

День народження селища стане гарним поштовхом до покращення рідного селища, того місця, де ми з вами живемо і яким мають пишатись наші нащадки, об’єднатись та краще розуміти один одного.

Чечельницька селищна рада