Запрошуємо на святкування!
17.08.17

22 серпня 2017 року о 16.00 на центральній площі селища розпочнуться урочисті заходи з нагоди відзначення 26-ї річниці незалежності України.

В програмі свята передбачається районний фестиваль народної творчості «Скарби Поділля», на якому будуть представлені:

-        виставкові експозиції територіальних громад;

-        виставка обрядових хлібів «Величальне хлібу та Україні»;

-        майстер-класи «Творча майстерність народних умільців»;

-         виставка-продаж виробів творчих майстрів району;

-        виставка картин «Мій рідний край, моя Україно".

О 17.00 відбудеться нагородження кращих представників територіальних громад, трудових колективів. Продовжить свято тематична концертна програма провідних творчих колективів територіальних громад району «Україна у кожному серці».

Для дітей передбачено розваги: батути, надувні гірки, електромобілі.

На завершення святкування, о 20.00 розпочнеться молодіжна дискотека.

23 серпня поточного року о 9.00 на центральній площі селища відбудеться урочистий мітинг з нагоди Дня Державного Прапора України. В ході проведення передбачається:

- підняття Державного Прапора України;

- молитва за свободу, незалежність та мир в Україні;

- покладання квітів до могил полеглих за свободу та незалежність України.

У зв’язку з наближенням державних свят, просимо організувати благоустрій прилеглих до ваших будинків територій та прикрасити свої будівлі національними прапорами.

Запрошуємо всіх жителів селища та гостей району взяти участь в урочистих заходах».