Запрошуємо на військову службу за контрактом
24.11.17

Держава гарантує:

• Стабільне грошове забезпечення від 7 000 гривень (а з 1 січня 2018 року буде збільшено посадовий оклад у 4,5 раза).

• В зоні АТО додатково виплачується грошова винагорода:

- на першій лінії оборони до 10 000 гривень,

- на другій лінії оборони до 4 500 гривень.

• Збільшення посадових окладів у 2 рази (для посад, які визначають боєздатність).

• Звільнення від сплати обов’язкових для інших громадян податків.

• Вихідна допомога при прийнятті на військову службу.

• При зміні місця служби виплата підйомної допомоги в розмірі двох посадових окладів.

• Забезпечення безкоштовним обідом або грошовою компенсацією.

• Можливість кар’єрного росту.

• Забезпечення військовою формою одягу.

• Безоплатна кваліфікована медична допомога у військово-медичних закладах охорони здоров’я.

• Щорічне санаторно-курортне лікування.

• Можливість відпочити в закладах Міністерства Оборони України за 25% вартості, а членам сім’ї за 50% вартості.

• Гарантована щорічна відпустка, а також інші види додаткових відпусток.

• Можливість здобути безкоштовну вищу освіту у цивільних ВУЗах.

• Право вступати до вищих військових навчальних закладів для отримання вищої освіти (в тому числі заочно), під час навчання грошове забезпечення в розмірі 7 000 гривень виплачується щомісячно.

• Громадяни з вищою цивільною спеціальністю мають можливість отримати військове звання офіцерського складу (молодший лейтенант).

• Можливість стати в чергу для отримання житла. До моменту отримання службового житла державою компенсуються кошти за піднайом житла.

• Право на соціальний захист сімей військовослужбовців.

• Право на пенсію.

• Можливість брати участь у миротворчих операціях або інших заходах міжнародного військового співробітництва.

• Зарахування терміну військової служби до загального трудового стажу роботи, стажу державної служби.

• Збереження робочого місця на підприємстві, установі, організації та середньомісячної заробітної плати (пенсії).

З питань умов проходження служби за контрактом, оформлення документів та укладання контракту звертайтеся до Чечельницького районного військового комісаріату за адресою: смт Чечельник, вул. Антонішена, 56 Контактний телефон: 2-10-39.