"Заробітна плата у доярки 1000 грн в день",-
05.11.19

з умовами праці, утриманням корів та планами на майбутнє з редакторами районних газет поділився директор ТОВ «Україна-О» Михайло Федчишен, який у цьому році нагороджений Почесною відзнакою «За заслуги перед Вінниччиною».

Господарство спеціалізується на рослинництві та молочному скотарстві.

Утримують 560 голів ВРХ, з них - 232 дійних корів, яких доять тричі на добу в молокопровід виробництва «DeLaval » з системою управління стадом «DelPro». Завдяки підвісній транспортній системі операторам доїння не потрібно переносити доїльні апарати та супутнє обладнання, що значно зменшує навантаження на працівника. Перед доїнням оператор вводить свій номер, щоб комп’ютер зафіксував, хто виконує доїння, і номер тварини. З доїльного апарата на головний комп’ютер передаються дані про кожну тварину: час доїння, швидкість молоковіддачі, показник надою тощо.

Середній добовий надій на корову становить 16,6 кг молока. В  2019  році  розпочато   реконструкцію  телятника   для  утримання  140  голів  корів.

Товариство  постійно надає   допомогу  для розвитку Каташинської громади, а це два села: Каташина та Жабокричка.