На засіданні постійної комісії обговорювали земельні питання
19.09.16

З метою підготовки до 7 позачергової сесії  районної ради 7 скликання відбулось засідання постійної комісії  з питань земельних ресурсів та охорони довкілля. На порядок денний було винесено  9 питань порядку денного :

1. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок гр. Войт О.Н.

2. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки гр. Гайдей М.І.

3. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки гр. Мартинюка Р.І.

4. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки гр. Павленко В.І.

5. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки гр. Седзяло М.Т.

6. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки гр. Таранець М.Д.

7. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки гр. Таранець О.О.

8. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки гр. Таранця М.Д.

9. Розгляд інших питань порядку денного 7 позачерговоїсесії районної ради 7 скликання.

На  засіданні були присутні заступник голови районної ради Наталія Крук та начальник відділу Держгеокадастру у Чечельницькому районі Олег Кохановський . В обговоренні  питань поряждку денного взяли участь всі члени постійної комісії та запрошені. В результаті обговорення на розгляд сесії районної ради  винесено всі 8 питань стосовно затвердження технічних документацій по нормативних грошових оцінках земельних ділянок .