Засідання Координаційної ради
12.12.16

9 грудня 2016 року  в селі Попова Гребля відбулось виїзне засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові  Чечельницької  районної  ради. Учасники засідання побували на відкритті дошкільного навчального закладу «Ялинка», відвідали амбулаторію загальної практики сімейної медицини, ознайомились із впровадженням енергозберігаючих технологій у Поповогребельській СЗШ І-ІІІ ст. У сільському Будинку культури була презентована виставка старожитностей та вишиті роботи місцевих майстринь.

Відкрив  пленарну частину засідання голова районної ради П’яніщук С.В. З інформацією про роботу органів місцевого самоврядування по забезпеченню надання дошкільної освіти жителям територіальних громад району перед присутніми виступила начальник відділу освіти райдержадміністрації Деменчук Г.В. Своїми думками з цього питання поділився Вербський сільський голова Блиндур С.А. Виступи були підкріплені слайдами з життя ДНЗ району.

По другому питанню  «Про передплату періодичних видань на 2017 рік» П’яніщук С.В . звернув увагу на необхідність підтримати районну газету за  рахунок субвенції, яку передбачити при формуванні місцевих бюджетів на наступний рік, до передплати активно долучити депутатів, членів виконкому, актив громади. До селищного та сільських голів також звернувся редактор газети «Чечельницький вісник» Кучерявий Ю.О.

По закінченню засідання всіх присутніх порадували своїми талантами учасники самодіяльності  села.