Засідання підсумкової медичної ради
05.02.16

04.02.2016 року відбулося засідання підсумкової медичної ради закладів охорони здоров’я Чечельницького району  з винесеним питанням на порядок денний   "Про підсумки роботи лікувально-профілактичних закладів охорони здоров’я району у 2015 році та заходи щодо подальшого удосконалення " .  В засіданні взяли участь  голова районної державної адміністрації  С. Пустовий   та голова районної ради С. П’яніщук.  Члени медичної ради заслухали та обговорили  доповідь головного лікаря КУ  "Чечельницька ЛПЛ"  С. Могили  та співдоповідь головного лікаря КЗ "Чечельницький РЦ ПМСД"  В.Коваля  про підсумки роботи ЛПЗ району у 2015 році та перспективи розвитку системи охорони здоров’я району у період 2016 р., удосконалення методів і шляхів покращення надання медичної допомоги населенню району за умови підвищення її якості, розширення обсягів такої допомоги за обов’язкового клініко-діагностичного обстеження до потреби у короткі терміни на догоспітальному та госпітальному етапах.  Доповідачами проінформовано  присутніх про результати, досягнуті на протязі календарного звітного періоду за якими було відмічено,що за попередній рік колективи медичних працівників установ наполегливо працювали у плані забезпечення на належному рівні медичною допомогою населення району.