Заступник голови обласної Ради провів виїзний прийом громадян
23.11.18

21 листопада поточного року заступник голови обласної Ради Ігор Хміль провів виїзний особистий прийом громадян у смт Чечельнику. Разом з головою районної ради Сергієм П’яніщуком вислухав жителів райцентру і навколишніх сіл. Хто не зміг приїхати з віддалених населених пунктів району, телефоном озвучили свої потреби та проблеми.

Ігор Хміль взяв на вивчення та опрацювання всі заяви та скарги громадян, озвучені під час прийому, й триматиме на особистому контролі всі порушені питання.

Як зазначив заступник голови обласної Ради, звернення людей з часом його депутатства змінюються. Каже, якщо раніше на особистих прийомах люди приходили в депутата просити лише матеріальну допомогу, то нині частіше звертаються з проблемами, які турбують всю громаду села, де проживають. Також почастішали випадки, коли громадяни скаржаться на законність дій окремих посадових осіб місцевих органів влади.