Затверджено символіку Нацгвардії України

В.о. Президента України, спікер Верховної Ради Олександр Турчинов підписав Указ №464/2014 про символіку Національної гвардії України, повідомляє прес-служба Глави держави.
13 березня поточного року Верховна Рада прийняла Закон "Про Національну гвардію України". Відповідно до прийнятого Закону, Національна гвардія України є військовим формуванням з правоохоронними функціями, що входить до системи Міністерства внутрішніх справ України і призначено для виконання завдань із захисту та охорони життя, прав, свобод і законних інтересів громадян, суспільства і держави від злочинних та інших протиправних посягань, охорони громадського порядку та забезпечення громадської безпеки, а також у взаємодії з правоохоронними органами - із забезпечення державної безпеки і захисту державного кордону, припинення терористичної діяльності, діяльності незаконних воєнізованих або збройних формувань (груп), терористичних організацій, організованих груп та злочинних організацій. При цьому Національна гвардія України бере участь відповідно до закону у взаємодії зі Збройними Силами України у відсічі збройній агресії проти України та ліквідації збройного конфлікту шляхом ведення воєнних (бойових) дій, а також у виконанні завдань територіальної оборони.
Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю ОДА