Збільшення надання адмінпослуг - один з пріоритетів діяльності ЦНАПу
13.01.20

Для створення зручних та доступних умов для отримання громадянами та суб’єктами господарювання району якісних послуг працює ЦНАП. "Через центр надання адміністративних послуг виконуються функції з реєстрації майнових прав, юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців, соціальні послуги, послуги у сфері земельних відносин та інші", - акцентує на чальник відділу надання адміністративних послуг райдержадміністрації Ігор Заболотний. За 2019   рік всього надано 22398 послуги,  в т.ч. по реєстрації майнових прав  - 20077 послуг, юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців – 318 послуг, соціальних послуг – 6742 та послуг у сфері земельних відносин – 12701, видано документів дозвільного характеру – 9, архівні довідки – 551 послуга.

Одним із основних завдань  діяльності на 2020 рік є збільшення надання до 200 адміністративних послуг та виготовлення і видача  ID-карток.