Збройні Сили Ураїни - сила нескорених
07.12.16

Любов до свого народу, до своєї землі починається із знання народних традицій, обрядів, звичаїв, зі знання багатющої історії українського народу. Наша рідна Україна – славна і чудова земля із широкими чистими річками, мережаними нивами. Оскільки в героїчному найбільше виявляється національний характер народу, його душевна краса, його талант, то такі сторінки історії особливо хвилюють і наповнюють нас гордістю. До Дня Збройних Сил України працівники центральної районної бібліотеки підготували презентацію «Ми – сини твої, Україно!». Спільно з музеєм історії села Бондурівка організували виставку «Сила нескорених». Розповідь про бійців викликала великий інтерес в учасників зустрічі. Ніхто не залишився не байдужим до презентації, у багатьох були сльози на очах, гордість за синів рідної землі. На шану про героїв, які героїчно загинули при виконанні захисту суверенітету та територіальної цілісності держави оформлено експозицію «Українській нації призначено вижити!». Історична подорож у часі «Мужність і відвага на віки» повела у професію, хто має честь – Батьківщину захищати. Це свято – насамперед вияв любові до тих, хто у кровопролитних битвах захищав нашу Батьківщину, відстоював свободу і незалежність в ім’я майбутнього. Хлопці, що зі зброєю в руках захищають крихкий східний кордон України, лікарі які в мирний час повертають поранених в АТО з того світу, волонтери на плечах яких тримається наша армія. Тож зі святом вас, дорогі наші захисники України!