Земельні питання – на контролі!
03.06.16

3 червня 2016 року відбулося чергове засідання постійної комісії Чечельницької районної ради з питань земельних ресурсів та охорони довкілля. Вів засідання голова комісії Федчишен М.О. В роботі комісії взяли участь голова районної ради П’яніщук С.В., заступник голови районної ради          Крук Н.А., керуючий справами виконавчого апарату районної ради        Лисенко Г.М., начальник відділу Держгеокадастру у Чечельницькому районі Кохановський О.В.

Члени комісії розглянули технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення, що надається в оренду чи у власність громадянам ( 12 осіб) та внесли пропозицію винести її на затвердження сесією районної ради.

          Також комісія заслухала інформацію Кохановського О.В. про стан перезаключення договорів оренди земельних ділянок та визнала роботу  з цього питання малоефективною. Запропоновано рекомендувати головам територіальних громад провести інвентаризацію земель, наданих в оренду, проаналізувати стан розрахунків, а також участь орендарів у житті громади, дольову участь кожного в утриманні соціальної сфери та благоустрою населених пунктів.

          На жаль, не змогли члени комісії поспілкуватися з представником контролюючого органу, до компетенції якого входить контроль за використанням земель. Клопотання про участь такого представника було направлено виконавчим апаратом районної ради заздалегідь, але з невідомих причин погодження на таку зустріч не отримано.

          Користуючись нагодою, голова районної ради закликав депутатів підтримати районну газету «Чечельницький вісник» та здійснити передплату зазначеного видання на ІІ півріччя 2016 року.