Зі святом весни!
07.03.18

Шановні жінки Чечельниччини!

Саме навесні, коли красою наповнюється природа і оживає земля, відзначається Міжнародний день прав жінок і миру.

З цієї нагоди прийміть щирі вітання і побажання, щоб тільки мир і спокій, благополуччя і злагода були у ваших родинах.

Майбутнє нашого краю — у ваших працьовитих руках, світлому розумі, поміркованості і терпінні. Нехай завжди поруч з вами будуть турботливі і уважні, відповідальні чоловіки, сильні і мужні захисники. Для вас, шановні жінки, наші щирі слова поваги і захоплення, шани і вдячності, які збираються у яскраві букети вітань і побажань. Хай же не тільки у це свято, а завжди буде гарний настрій та щира усмішка на  устах.

Щастя вам і тепла, краси життя, міцного здоров'я, кохання і добра.

З повагою,

Голова                                              Голова