Змагаються юні екологи

Продовжує роботуIVрегіональний молодіжний форум «Південне Поділля – перлина України», який стартував 9 червня 2015 р. в мальовничому урочищі «Вишенька».  Його учасниками стали 6 команд із шкіл Чечельницького та Тартацького районів. Вперше побувала на ньому команда із Республіки Молдова.
Організаторами цього екологічного заходу з нагоди Всесвітнього дня захисту навколишнього середовища є національний природній парк «Кармелюкове Поділля». Привітали юних охоронців природи директор НПП Романчук Олександр Пилипович, в.о. начальника відділу освіти Деменчук Галина Василівна, організатор туристичної діяльності центральної районної бібліотеки Поцілуйко Таїса Анатоліївна.
Ведучі форуму – працівники парку Агопян Наталя Володимирівна та Сошнікова Лілія Миколаївна розгорнули цікаву агітаційну програму на природоохоронну тематику. Звучали пісні. Допомагали дорослим 6 волонтерів-підлітків. У програмі 3-хденного зльоту : конкурси, різноманітні змагання, флешмоби, майстер-класи, прокладання туристичних стежин, цікаве дозвілля, проведення «круглого столу» з екологічних питань.