Зробимо комфортним наше життя!
05.04.18

У рамках проведення благоустрою та санітарної очистки території населених пунктів району проводяться роботи з прибирання та вирізання порослі на придорожніх смугах, поліпшення санітарного стану прибудинкових територій і об’єктів масового перебування та відпочинку населення, суттєвого поліпшення стану довкілля територіальних громад Чечельниччини.

До проведення робіт із впорядкування територій долучилися працівники управлінь і відділів райдержадміністрації та районної ради. Вродовж двох днів суттєво змінився виляд центру селища, Парку пам’яті воїнів-інтернаціоналістів.

Закликаємо усіх жителів нашого району провести весняне прибирання та благоустрій закріплених територій.

Сектор інформаційної політики і комунікацій з громадськістю організаційного відділу апарату райдержадміністрації