Зустріч з народними депутатами від Вінницької області у Києві
16.05.17

16 травня у Києві відбулася зустріч з керівниками Комітетів Верховної Ради України та народними депутатами, обраними від Вінниччини – Сергієм Кудлаєнком, Олексієм Порошенком, Миколою Кучером, Іваном Споришем, Іваном Мельничуком, Олександром Домбровським та Григорієм Заболотним.

Голова обласної Ради Анатолій Олійник та голови 30 районних і сільських рад Вінниччини, які приїхали на зустріч, висловили своє бачення щодо взаємодії парламенту з органами місцевого самоврядування. Жваву дискусію викликало обговорення питання законопроектів щодо продажу землі, регіонального розвитку, місцевих податків, служби в органах місцевого самоврядування та декларування доходів.

Усі пропозиції будуть враховані на засіданнях парламентських Комітетів під час підготовки законопроектів.