Зустріч з народними депутатами від Вінницької області
02.03.17

Сьогодні, 2 березня, за участю представників територіальних громад Вінниччини відбувся «круглий стіл» «Стратегічні напрями розвитку територіальних громад Вінницької області: проблеми та шляхи їх вирішення» з народними депутатами України від Вінницької області. Зокрема, в обговоренні взяли участь Григорій Заболотний, Микола Кучер, Олександр Домбровський, Сергій Кудлаєнко, Іван Спориш, Руслан Демчак.

На зустрічі були присутні: голова облдержадміністрації Валерій Коровій, голова обласної Ради, голова Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування Анатолій Олійник, керівник Секретаріату Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування Віктор Вікалюк, Вінницький міський голова Сергій Моргунов, голів райдержадміністрацій, районних рад, об’єднаних територіальних громад, сільських та селищних голів, голів міст обласного значення,  міст районного значення, інші.

Чечельницький район представляли: голова райдержадміністрації Сергій Пустовий, голова районної ради Сергій П’яніщук, селищний голова Світлана Палісіка.

В ході проведення «круглого столу» учасники обговорили проблемні питання територіальних громад області, пов’язані з реформуванням органів місцевого самоврядування, децентралізацією та об’єднанням територіальних громад, які можуть бути вирішені народними депутатами шляхом законодавчої ініціативи.