Зустріч з очільниками територіальних громад
06.02.19

Учора відбулася зустріч голови райдержадміністрації Сергія Пустового та голови районної ради Сергія П’яніщука із очільниками територіальних громад району. Під час зустрічі розглядались актуальні питання району, а саме – реформування медичної та освітньої галузей.

– Закликаю усіх підтримати реформи, які відбуваються у нашій країні. Ми всі вже пересвідчилися, що завдяки програмам «Доступні ліки» і «Гроші йдуть за пацієнтом» медичні послуги стали більш доступні для наших жителів, а лікарі первинної ланки медицини отримали втричі вищу заробітну плату. На часі – реформування сільської медицини. Що ж до освітньої реформи, то нашим першокласникам можна тільки позаздрити. Адже урядова програма «Нова українська школа» дала можливість дітям розвиватися і навчатися у сучасних, гарно умебльованих і оснащених класах. Бюджетна децентралізація дала можливість використовувати кошти місцевих бюджетів задля розвитку громад. Ми можемо мати іще більші можливості, але не використовуємо позитивний досвід – громади району не поспішають об’єднуватися в ОТГ. Тому сьогодні пропоную кожному селищному і сільським головам виділити кошти із вільних залишків бюджетів для підтримки медичної і освітньої галузей району, -  додав голова райдержадміністрації Сергій Пустовий.