Зустріч з поетом
11.12.19

І знову до нас у КЗ «Чечельницька СЗШ I-III ст.№1» завітав вже добре відомий і цікавий гість – наш поет Чечельниччини Павло Чернієвський. Зустріч була організована за сприянням вчителя історії Козак Л.П. для учнів 10-11 класів.

Перші поетичні рядки П.Чернієвський виклав на папір у 1961 році. З того часу й друкується в місцевій районній пресі, обласних та республіканських ЗМІ. Неодноразовий призер Вінницького конкурсу творчих робіт «Я – патріот», переможець свята поезії «Суцвіття душ і розмаїття слів».

На зустрічі П. Чернієвський декламував вірші, а учні із задоволенням їх слухали. Поет розповідав про свій перший вірш, про те як писав, про що писав, що надихало його на створення таких чудових віршів. Зустріч тривала майже дві години, але цього було не достатньо для розкриття всіх тем, для відповідей на всі запитання. Наприкінці учні подякували поету за  його вагомий вклад в літературний і творчий розвиток нашого району.

Педагог-організатор КЗ "Чечельнцька СЗШ І-ІІІ ст. №1"