Зустріч з прийомними батьками
21.03.16

18 березня 2016р. в актовій залі райдержадміністрації відбулася зустріч із прийомними батьками з метою перегляду та коригування розпорядку дня сім’ї та кожної прийомної дитини, яку розпочала директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Тетяна Фаренюк. В заході брали участь спеціаліст районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Наталія Дорожанська, яка виступила з презентацією існуючого розпорядку прийомних сімей району на тему «Режим дня». На дану зустріч були запрошені  соціальні педагоги КЗ «Чечельницької  СЗШ №1 та № 2» Вікторія Молоченко та Валентина Дмитрашена, які наголосили стосовно основних факторів режиму дня школяра. І також долучився до групи зустрічі прийомних сімей району волонтер благодійного фонду «Краще життя» Євгеній Гармаш з тематикою «8 секретів здоров’я, адже саме здоровий спосіб життя – основний із чинників правильного режиму дня дитини.   І на завершення переглянули презентацію прийомної мами Сивак Валентини Петрівни «Життя прийомної доньки Юлії». Всі учасники групи зустрічей відмітили важливість та необхідність у подальшому проведенні  подібних заходів, для підвищення рівня власного професійного та виховного потенціалу, охоче підтримали ініціативу спеціалістів  запровадити систематичне проведення подібних зустрічей протягом 2016 року.