Звернення до випускників
27.05.16

Дорогі випускники!

В цей чудовий день щиросердечно вітаємо вас із закінченням школи! Ви пройшли надзвичайно важливий етап, і зараз символічно прощаєтеся з безтурботним життям. Попереду у вас самостійний шлях, здобуття професії, побудова власної сім’ї.

Сьогодні у вас перший випускний вечір, надалі будуть інші, але цей самий важливий і дорогий. Запам'ятайте його.
Хочемо побажати вам, щоб подальше навчання стало для вас цікавим плаванням по річці знань, щоб ви отримували тільки хороші оцінки, щоб нові предмети захопили вас в світі знань! Переступаючи цей поріг, вірте, що попереду вас чекає найцікавіше!
Віримо, що вступите на шлях дорослого життя достойно. Ви – майбутнє нашої країни, люди, від яких залежить, якою стане Україна. Бажаємо вам побільше оптимізму, натхнення та наполегливості.

Голова райдержадміністрації         Голова районної ради

С.Пустовий                                      С.П’яніщук