Звернення голови районної державної адміністрації Сергія Пустового

Звернення голови районної державної адміністрації Сергія Пустового з нагоди
Дня Державного Прапора України та Дня незалежності України
 
Шановні чечельниччани!
 
         Рівно 25 років тому українська нація отримала право самостійно будувати свою країну.  Увесь світ визнав нашу державу суверенною та незалежною. Про це мріяли десятки поколінь українців.
            На жаль, дата 24 серпня набула для кожного з нас іншого значення. Сьогоднішня Незалежність – це коли таємно від рідних йдуть на війну, віддають останні гроші на бронежилети для військових; коли відпускають брата на Схід, кажучи: «Хто ж іще, якщо не він»; коли цілодобово дивляться новини і моляться за життя українських воїнів і мирних жителів. Це коли Гімн стає найкращою мелодією, яка глибоко западає в серце;  коли кожен з нас відчуває себе частиною вольової та сильної нації, коли кожен з нас гордиться тим, що він українець!
            Відзначаючи дві знаменні дати  - День Державного Прапора  і День  незалежності України, маємо пам’ятати, що  Державний Прапор України сьогодні, в умовах війни на Сході - це символ свободи, єднання нашої країни, уособлення   прагнень та надій українського народу на мирне майбуття. Його маємо берегти і шанувати, як найвищу національну святиню. І не лише напередодні Дня незалежності, а постійно формувати  у громадян, особливо молоді, відповідальне ставлення до своєї держави, землі, народу, готовності захищати ці одвічні цінності.
        Наші мужні військовослужбовці, які нині знаходяться в зоні АТО, продовжують героїчно захищати незалежність та територіальну цілісність України. І користуючись нагодою, хочеться висловити слова глибокої вдячності всім захисникам, низько вклонитися за героїзм, за подвиг, за те, що вони зробили і продовжують робити на благо нашої Батьківщини. Запевняю, увага до вирішення ваших проблем та родин, шановні наші військовослужбовці, є першочерговим завданням для органів місцевої влади.
       Так, перед країною та її громадянами постали складні й важливі завдання – ми вкотре захищаємо нашу територіальну цілісність, проте демонструючи свою гідність, своє прагнення до свободи. Але сила національного духу та єдність допоможуть  здолати всі труднощі на шляху розбудови і зміцнення державності!
         Шановні земляки! Наостанок, дозвольте привітати всіх вас із 25-ю річницею незалежності України та Днем Державного Прапора України. Мирного вам неба, добра, достатку,  єдності та порозуміння!
 
         Переконаний, що Україна і український народ – це велика сила, яку неможливо здолати!
 
    Слава Україні! Слава її Героям!