Звернення щодо реагування на можливі прояви терористичного характеру
18.07.16

З В Е  Р Н Е Н Н Я
до населення Вінницької області щодо реагування
 на можливі прояви терористичного характеру

Шановні жителі Вінниччини !

Координаційна група Антитерористичного центру при управлінні Служби безпеки України у Вінницькій області звертається до Вас з проханням бути пильними та небайдужими у питаннях протидії можливим проявам терористичного характеру!
У разі виявлення підозрілої поведінки осіб, які можуть бути причетними до терористичних або диверсійно-розвідувальних груп, зброї, вибухових пристроїв, чи схожих на вибухівку предметів, негайно повідомляйте на гарячу лінію управління Служби безпеки України у Вінницькій області за тел.: 53-13-09, електронну скриньку: usbu_vin@ssu.gov.ua, або за номером «102»!

Не торкайтесьпідозрілих предметів і, до приїзду правоохоронців, застерігайте від цього оточуючих осіб!

ПАМЯТАЙТЕ! Від правильності Ваших дій, у випадку виникнення реальної загрози скоєння терористичного акту, залежить не тільки Ваше життя та здоров’я, але й життя та здоров’я оточуючих Вас людей та безпека держави.

Координаційна група Антитерористичного
                                               центру при управлінні Служби безпеки