Звітуєш електронно – економиш власний час!
20.03.18

Користування мережею Інтернет з кожним роком стає все більш невід'ємною частиною нашого життя. Державна фіскальна служба України постійно впроваджує та удосконалює електронні сервіси для платників, серед яких - подання звітності в електронному вигляді.  Адже електронна звітність є не вимогою часу, а необхідністю сьогодення.

Сучасні платники податків можуть звітувати безпосередньо зі свого офісу, не витрачаючи час на відвідування органів фіскальної служби. Одночасно зникає необхідність і у придбанні бланків звітності.

Перехід на електронне звітування надає багато нових можливостей платникам: це і автоматичний розрахунок підсумкових або розрахункових рядків звітності, який зводить до мінімуму арифметичні помилки, і своєчасне оновлення програмного забезпечення при введенні нових звітних форм. З упевненістю можна сказати, що електронна звітність заощаджує не лише час, але й кошти платників податків.

За матеріалами Гайсинського управління ГУ ДФС у Вінницькій області