Скликається позачергова сесія районної ради

Відповідно до розпорядження голови Чечельницької районної ради від 04.10.2017 № 31  13 жовтня 2017 року о 9 год в актовому залі адмінбудинку скликається пленарне засідання 15 позачергової сесії Чечельницької районної  ради 7 скликання. Запрошуються депутат Вінницької обласної  Ради,голова Чечельницької районної державної адміністрації та його заступники, керівники управлінь та відділів райдержадміністрації, селищний та сільські голови, керівники підприємств, установ, організацій району, прокурор, представники засобів масової інформації, політичних партій і громадських організацій. На розгляд пленарного засідання виносяться наступні питання: 

 1. Про реорганізацію КЗ «Жабокрицька СЗШ» І-ІІ ст.

 2. Про погодження функціонального зонування територій НПП «Кармелюкове Поділля».

 3. Про внесення змін до районної  Комплексної  Програми соціального захисту інвалідів, ветеранів війни та праці, пенсіонерів та незахищених верств населення Чечельницького району на 2013-2017 роки.

 4. Про внесення змін до районної Комплексної Програми соціальної підтримки сімей учасників антитерористичної операції, військовослужбовців і поранених учасників АТО та вшанування пам’яті загиблих на 2015-2017 роки.

 5. Про   затвердження   звіту   про   виконання   районного  бюджету  за  ІІІ квартал 2017 року.

 6. Про затвердження договорів про передачу видатків і міжбюджетних трансфертів із сільських та селищного бюджетів до районного бюджету.

 7. Про внесення змін до рішення 9 сесії  районної  ради 7 скликання від 23 грудня 2016 року № 172 «Про районний  бюджет на 2017 рік».

 8. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка перебуває у власності гр. Овчар М.Ю.

 9. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка перебуває у власності гр. Овчар В.Г.

10. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка перебуває у власності гр. Осадчої О.В.

11. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, що надається для ведення товарного сільськогосподарського виробництва шляхом продажу права оренди через аукціон із земель запасу на території  Ольгопільської сільської ради  Чечельницького району Вінницької області (за межами населеного пункту).

12. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, що надається для ведення товарного сільськогосподарського виробництва шляхом продажу права оренди через аукціон із земель запасу на території  Ольгопільської сільської ради  Чечельницького району Вінницької області (за межами населеного пункту).

 13. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, що надається для ведення товарного сільськогосподарського виробництва шляхом продажу права оренди через аукціон із земель запасу на території  Ольгопільської сільської ради  Чечельницького району Вінницької області (за межами населеного пункту)

З проектами  рішень можна ознайомитись на офіційному сайті Чечельницької районної ради в розділі "Документи районної ради".