Творчість дітей надихає й дорослих

В холі райдержадміністрації районним будинком дитячої творчості презентовано виставку дитячих робіт. Кожен відвідувач має можливість насолодитися витворами мистецтв, які люб’язно надали вихованці РБДТ. Це вишиванки, вироби із дерева, паперу, пластиліну, виконані різними способами.

 За словами очільника цього позашкільного закладу, Світлани СИТНИК, щодня долучаються до прекрасного 340 вихованців у 22-х творчих гуртках за 5-ма напрямками. Слід відмітити, що даний заклад активно працює над вихованням підростаючого покоління у дусі патріотизму, любові до України. Про це свідчать і використання у роботах українських мотивів, національної символіки, портрета Т.Г.Шевченка. Роботи юних майстрів часто беруть участь та перемагають на обласних конкурсах дитячої творчості.

Відвідувач виставки, жителька Чечельника Галина Дмитрівна Токарчук: «Я й сама люблю вишивати, але дивлячись на якість виконання представлених тут виробів, дивуюсь наполегливості і вмінню дітей. Звісно, це завдяки копіткій роботі керівників гуртків. Велике спасибі їм за те, що розгледіли в кожній дитині талант».

Виставка дитячих виробів буде представлена для перегляду впродовж двох тижнів.