11 жовтня відбулась восьма сесія Чечельницької селищної ради
12.10.16

Перед початком роботи сесії голова селищної ради вручила Подяки за активну громадянську позицію, участь в організації та проведенні виставки-конкурсу «Гостинна вулиця» з нагоди Дня селища 30 вересня депутатам: А. Мільку, О. Іващенко, С. Нич, О. Ковтуну, Г. Химич, С. Фаренюку.
Сесію відкрила і провела голова Чечельницької селищної ради Світлана Палісіка, на порядку денному депутати розглянули 24 питання, які стосувалися в основному життєдіяльності громади: про стан надання послуг населенню селища КП «Чечельник - комунсервіс», про внесення змін до селищного бюджету, розгляд клопотань організацій та установ селища, затвердження  звіту про виконання селищного бюджету за ІІІ квартал 2016 року, про надання матеріальної допомоги учасникам АТО, мобілізованим або членам їх сімей, сім’ям загиблих, про створення тендерного комітету Чечельницької селищної ради та ряд інших.
По всіх розглянутих питаннях прийняті відповідні рішення.