22 лютого голова обласної державної адміністрації Іван Мовчан склав повноваження

 

22 лютого голова обласної державної адміністрації Іван Мовчан склав повноваження голови ОДА

Шановні вінничани!

У зв’язку зі суспільно-політичною ситуацією, яку допустило центральне керівництво держави і яка призвела до загибелі десятків українців, я прийняв рішення скласти повноваження голови Вінницької обласної державної адміністрації.
Як керівник області, я робив усе можливе, аби на території регіону у цей складний період був збережений мир і спокій, а наша Вінниччина впевнено йшла шляхом розвитку. 
Протягом року нам разом вдалося реалізувати багато гарних проектів. Ми будували нове житло, ремонтували ФАПи та амбулаторії, відкривали нові садочки, здійснювали благоустрій наших селищ та міст, поповнювали освітянський та медичний автопарки, ремонтували заклади культури та зміцнювали матеріально-технічну базу шкіл. 
У нас було багато планів щодо розвитку та модернізації соціальної інфраструктури регіону. Та сьогодні я не маю сумнівів у тому, що громадам Вінниччини вдасться реалізувати все заплановане, адже за останній рік вони відчули свою спроможність якісно змінювати власні території.
Я дякую усім вінничанам за співпрацю, підтримку та взаєморозуміння. Дякую всім, хто був поряд. І бажаю нашій Вінниччині процвітання та подальшого розвитку.
 
Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю ОДА