233 учасника АТО/ООС знайшли роботу
17.08.20

«Вінницька обласна служба зайнятості, маючи найбільшу базу можливостей,відкрита для всіх, хто шукає роботу. Одна з категорій громадян, які користуються першочерговими послугами у працевлаштуванні – це наші захисники, демобілізовані учасники АТО/ООС. Не заважаючи на карантинні обмеження, фахівці служби зайнятості активно працювали з безробітними дистанційно, спілкувались телефоном, запрошували на онлайн вебінари, сприяли у працевлаштуванні. Так, у січні-липні 2020 року послугами Вінницької обласної служби зайнятості скористалися  1259АТОвців, з них 233 були працевлаштовані», - зазначає директор Вінницького обласного центру зайнятості Галина Скоковська.

У професійному розрізі 39% учасників АТО (ООС) працевлаштувалися на місця робітників з обслуговування; 21% - на місця представників найпростіших професій; 16% на місця кваліфікованих робітників з інструментом; 10% - на місця законодавців, керівників, менеджерів.

У січні-липні 2020 року 16учасників АТО (ООС) були залучені до громадських та інших робіт тимчасового характеру.30 учасників АТО (ООС) проходили професійне навчання за направленням державної служби зайнятості на замовлення роботодавців. Рівень працевлаштування після профнавчання складає 96,3%.

Довідково: Станом на 1 серпня 2020 року, на обліку перебувало 661 безробітних з числа учасників АТО (ООС), з них 618 осіб отримували допомогу по безробіттю. Середній розмір допомоги по безробіттю становив 6738 грн.

Відділ інформаційної роботи Вінницького ОЦЗ, 551788