ВІТАННЯ КЕРІВНИКІВ РАЙОНУ ІЗ ДНЕМ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ
28.06.18

Шановні жителі Чечельницького району!

28 червня увійшло в новітню історію нашої держави яскравою та доленосною сторінкою. Адже Конституція не лише заклала основи демократичного ладу в Україні, проголосила її суверенною, незалежною, демократичною, соціально-правовою державою, а й затвердила право українського народу жити у власній соборній країні, стала основою розбудови нашої держави як повноправної учасниці світового співтовариства.

Нині Україна проходить чи не найважче за часи своєї незалежності випробування — випробування на єдність та територіальну цілісність.

Водночас єдине бачення усіма політичними та громадськими силами спільної мети і відповідальне ставлення до вирішення актуальних завдань державотворення стане запорукою подальшого поступу та процвітання України.

Звертаємося до усіх громадян, громадських організацій району  із закликом об’єднати зусилля задля порозуміння у суспільстві, успішного розвитку нашого регіону,  майбутнього нинішнього та прийдешніх поколінь.

Вітаємо усіх Вас із Днем Конституції України. Бажаю усім миру, злагоди та здоров’я.

Нехай віра у власні сили об’єднує нас на шляху утвердження конституційних ідеалів справедливості, рівності та свободи, можливості реалізуватися кожній особистості та нашій славній країні!

Слава Україні!

Голова райдержадміністрації                     Голова районної ради